Firma

Marut: wypożyczamy, sprzedajemy i doradzamy w wyborze maszyn dźwigniowych

Polska od wielu lat jest miejscem realizacji zaawansowanych inwestycji budowlanych. Wykonawcy korzystają z coraz nowocześniejszych rozwiązań technologicznych, które przyspieszają realizację projektów i gwarantują odpowiednią jakość prac. Firma Marut powstała po to, aby zapewnić fachowcom dostęp do najlepszego sprzętu. Specjalizujemy się w sprzedaży i wynajmie maszyn dźwigniowych, w tym podnośników, podestów, zwyżek oraz ładowarek. Zapraszamy do poznania nas bliżej.

Postawiliśmy na dynamiczny rozwój

Nasza firma powstała w 2006 roku w Siemianowicach Śląskich. Zaczęliśmy skromnie, ale od początku wiedzieliśmy, że naszym celem jest osiągnięcie pozycji jednego z czołowych dostawców urządzeń dźwigniowych na Górnym Śląsku. Dziś Marut to marka dobrze kojarzona przez profesjonalistów. Nasi Klienci doskonale wiedzą, że znajdą u nas wszelkie niezbędne urządzenia do pracy na wysokości, w tym podnośniki koszowe, podesty nożycowe czy ładowarki teleskopowe i obrotowe.

Bardzo szeroka oferta

Obserwując rosnące zapotrzebowanie na usługę wynajmu maszyn dźwigniowych, zainwestowaliśmy w rozbudowę naszego parku. Dzięki temu jesteśmy w stanie realizować zamówienia praktycznie na bieżąco, co stanowi nasz ogromny atut. Przedsiębiorcy decydujący się na wynajęcie np. podnośnika nożycowego, nie mogą zbyt długo czekać na dostawę sprzętu, a my to rozumiemy.

W ofercie naszej wypożyczalni znajdują się urządzenia o różnych klasach udźwigu i wysięgu. Dysponujemy maszynami do pracy na wysokościach od 8 do 43 metrów, dzięki czemu praktycznie każdy profesjonalista znajdzie u nas dokładnie taki sprzęt, jakiego potrzebuje.

Wypożyczamy, ale też sprzedajemy zarówno podnośniki z napędem spalinowym, jak i elektrycznym. Te pierwsze, dzięki funkcji 4x4, znakomicie sprawdzają się podczas pracy w trudnych warunkach terenowych i pogodowych. Są bardzo chętnie wybierane przez firmy budowlane i energetyczne.

Z kolei podnośniki elektryczne, przeznaczone przede wszystkim do pracy wewnątrz budynków, charakteryzują się bezgłośną pracą oraz całkowitym brakiem emisji szkodliwych spalin. Łatwo się nimi manewruje, co docenią wszystkie ekipy pracujące w ciasnych pomieszczeniach.

Doradzimy w wyborze najlepszego podnośnika

Wśród naszych Klientów są osoby, które niekoniecznie orientują się w gamie maszyn dźwigniowych. Dlatego bardzo ważną rolę do spełnienia mają nasi pracownicy. W Marut stawiamy na fachowe, rzeczowe doradztwo. Dokładnie poznajemy potrzeby Klienta, aby móc mu zaoferować podnośnik, który idealnie sprawdzi się w trakcie realizacji konkretnej inwestycji. Oczywiście bierzemy również pod uwagę możliwości finansowe Klienta, aby nie narazić go na niepotrzebne, zbyt wysokie koszty.

Prawidłowy dobór podnośnika to połowa sukcesu. Należy wziąć pod uwagę wiele elementów, w tym warunki terenowe, w jakich Klient zamierza korzystać z maszyny. Jeśli jest to podmokły grunt, zawsze zaproponujemy samojezdny podnośnik koszowy 4x4, który gwarantuje brak jakichkolwiek problemów eksploatacyjnych. Jeśli natomiast prace mają być prowadzone w zamkniętym, niewielkim pomieszczeniu, znakomitym wyborem będzie elektryczny podest nożycowy – zajmujący mało miejsca, bardzo łatwy w obsłudze, cichy, z opcją bocznego wysuwu platformy.

Zapraszamy do skorzystania z oferty wypożyczalni Marut w Siemianowicach Śląskich, w której wynajmiesz dowolne urządzenie dźwigniowe. Oferujemy wyłącznie maszyny wysokiej jakości, które nie sprawiają żadnych problemów, są regularnie serwisowane i bardzo bezpieczne. Skontaktuj się z nami – przygotujemy dla Ciebie atrakcyjną ofertę!