Podnośniki nożycowe, sprzedaż i wynajem

Sprzedaż i wynajem podnośników nożycowych. Doradzimy Ci najlepsze rozwiązanie!

Podnośniki nożycowe to jedne z najbardziej praktycznych maszyn dźwignicowych dostępnych na rynku. Stanowią idealną alternatywę dla drabin i rusztowań, gwarantując pracownikom znacznie wyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu. Firma Marut oferuje sprzedaż i wynajem podnośników nożycowych, które znajdą zastosowanie w pracach budowlanych, instalacyjnych, montażowych oraz magazynowych. Skontaktuj się z nami i otrzymaj najlepszą ofertę na rynku!

Czym charakteryzują się podnośniki nożycowe?

Trudno pomylić podnośnik nożycowy z jakimkolwiek innym urządzeniem dźwignicowym. Najbardziej charakterystycznym elementem konstrukcji jest mechanizm podnoszenia, który – jak sama nazwa wskazuje – przypomina nożyce.

Choć każdy podest tego typu umożliwia unoszenie pracownika i materiału jedynie wertykalnie, to w ofercie wynajmu i sprzedaży Marut znajdują się podnośniki nożycowe z funkcją wysuwanej platformy. Dzięki temu istnieje możliwość znacznego zwiększenia pola roboczego i dalszego wykonywania prac bez konieczności przestawiania podnośnika. Jest to bardzo wygodne, a także bezpieczne.

Oferowane przez nas podnośniki nożycowe wyróżniają się bardzo dobrymi parametrami roboczymi. Są dostępne w szerokim zakresie udźwigu oraz wysięgu. Dodatkowym atutem jest znaczna powierzchnia podestu, która w modelach spalinowych wynosi aż do 7 metrów kwadratowych. Dzięki temu na jednej platformie może pracować kilka osób, istnieje również możliwość umieszczenia na niej znacznie większej ilości materiału.

Bardzo ważnym atutem podnośników nożycowych jest kompaktowa konstrukcja. Dzięki temu maszyny nie stwarzają żadnych trudności transportowych. Ponadto znakomicie odnajdują się na ograniczonej powierzchni. Szczególną uwagę zwracamy tutaj na modele z napędem elektrycznym, które mają niewiarygodne parametry jezdne, są bardzo zwrotne i zapewniają maksymalny komfort pracy nawet w ciasnych pomieszczeniach.

Sprzedaż czy wynajem podnośnika nożycowego: na którą opcję się zdecydować?

Przede wszystkim zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami. Udzielą Ci oni szczegółowych informacji na temat wariantów finansowych, co ułatwi Ci podjęcie optymalnej decyzji. Oczywiście istnieje kilka kluczowych kryteriów, którymi należy się kierować przy ocenie opłacalności kupna lub wynajmu podnośnika nożycowego.

Najważniejsze jest to, jak często zamierzasz wykorzystywać maszynę dźwignicową. Jeśli okazjonalnie, to prawdopodobnie korzystniejsze dla Ciebie będzie zdecydowanie się na wynajem podnośnika nożycowego. Nie poniesiesz wysokiego kosztu, nie będziesz musiał się martwić serwisem czy transportem urządzenia.

Jeśli jednak regularnie realizujesz zlecenia wymagające pracy na wysokości, to zakup podnośnika nożycowego będzie bardzo dobrą inwestycją. Taka maszyna znacznie ułatwi życie pracownikom, zwiększy ich bezpieczeństwo, a tym samym poprawi konkurencyjność Twojego biznesu.

Opcja spalinowa czy elektryczna?

Marut oferuje sprzedaż i wynajem zarówno elektrycznych podnośników nożycowych, jak i wersji napędzanych silnikiem diesla. Wybór sprowadza się do tego, w jakich warunkach planujesz korzystać z urządzenia. Jeśli pracujesz tylko wewnątrz budynków, to rekomendujemy podnośnik elektryczny – nie generuje spalin, jest bardzo cichy i łatwy w sterowaniu.

Wersja spalinowa to z kolei lepszy wybór dla przedsiębiorców realizujących kontrakty na zewnątrz, zwłaszcza w trudnych warunkach terenowych. Dzięki napędowi 4x4 podnośnik bez trudu radzi sobie na dowolnej nawierzchni.

Skontaktuj się z naszymi doradcami – pomożemy Ci dokonać najlepszego wyboru, a także przedstawimy indywidualną, bardzo atrakcyjną ofertę cenową.