Podesty JLG podnośniki nożycowe podesty ruchome podnośniki koszowe podnośniki elektryczne wynajem podnośników

 

Marut: kompleksowa oferta wynajmu podestów i podnośników

Wynajem maszyn dźwigniowych to bardzo korzystne rozwiązanie zarówno dla małych, średnich, jak i dużych przedsiębiorstw. Firma Marut, odpowiadając na potrzeby rynku, już od 12 lat oferuje usługę wynajmu podnośników różnego typu. Do stałej dyspozycji naszych Klientów są zarówno podnośniki nożycowe, koszowe, przegubowe, teleskopowe, z napędami elektrycznymi oraz spalinowymi. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, którą jesteśmy w stanie idealnie dopasować do Twoich oczekiwań i możliwości finansowych.

Wynajem podnośników – to się opłaca!

Wielu przedsiębiorców inwestuje w zakup własnych urządzeń dźwigniowych, choć nie zawsze ma to uzasadnienie ekonomiczne. Owszem, nie ponosi się dzięki temu kosztu wynajmu podnośnika, jednak należy brać pod uwagę także wydatki towarzyszące. A tych jest całkiem sporo.

Mamy tutaj na myśli wszelkie koszty eksploatacyjne, czyli: serwis, bieżącą konserwację, usuwanie awarii, przechowywanie oraz transportowanie podnośnika. To wszystko wiąże się z konkretnym wysiłkiem finansowym, którego można łatwo uniknąć decydując się na wynajem maszyn.

W powszechnej opinii wynajmowanie podnośników czy generalnie urządzeń budowlanych jest drogie. To nie do końca prawda. Cena wynajmu podnośnika jest odzwierciedleniem całej usługi, w tym transportu maszyny, gwarancji jej sprawności oraz szybkiej reakcji serwisu w razie wystąpienia jakiejś awarii. Mówimy więc tutaj o kompleksowej opiece nad Klientem, który może się w 100% skupić na realizacji zlecenia.

Wynajem bez niespodzianek

Na rynku działa wiele firm oferujących wynajem podnośników. Dlaczego warto zaufać właśnie Marut? Mamy aż 5 argumentów:

1. 12 lat doświadczenia – doskonale znamy potrzeby przedsiębiorców, rozumiemy, że w branży budowlanej czy instalacyjnej niezwykle ważny jest czas, dlatego opracowaliśmy procedury gwarantujące naszym Klientom możliwie najszybsze dostarczenie urządzenia pod wskazany adres. Wieloletnia obecność na rynku świadczy także o tym, że jesteśmy wiarygodnym partnerem biznesowym, któremu można zaufać.

2. Szeroka oferta – oferujemy wynajem podnośników wszelkiego typu, w różnych wariantach udźwigu i wysięgu. Nasi Klienci dobrze wiedzą, że w Marut zawsze znajdą dokładnie taki sprzęt, jaki jest im potrzebny do szybkiego i bezpiecznego zrealizowania kontraktu.

3. Zespół specjalistów – w Marut pracują ludzie, który dobrze znają się na swoim fachu. Dzięki temu możemy zagwarantować prawidłowy dobór odpowiedniego podnośnika, który sprawdzi się przy danym projekcie i rzeczywiście ułatwi Klientowi wykonanie pracy.

4. Fachowe doradztwo – po przeanalizowaniu potrzeb Klienta proponujemy wybór najlepszego podnośnika w dostępnym budżecie. Naszym celem nie jest wynajęcie czegokolwiek, ale dostarczenie Klientowi dokładnie takiego sprzętu, jakiego oczekuje.

5. Pełne wsparcie – nasza rola nie ogranicza się tylko do wynajęcia podnośnika. Jesteśmy do dyspozycji Klientów w każdej sytuacji, która wymaga naszej interwencji. Awaria? Opóźnienie dostawy? Zmiana planów? Zawsze możesz na nas liczyć.

O jakości naszych usług najlepiej świadczy to, że gros Klientów pozyskujemy dzięki rekomendacjom. Wiele firm szuka sprawdzonego dostawcy maszyn dźwigniowych, szukając opinii wśród kolegów po fachu. Regularnie słyszymy od Klientów, że ktoś nas polecił i nie ma w tym żadnego przypadku. To wyłącznie efekt naszej pracy oraz fachowej obsługi.

Chcesz wynająć podest nożycowy? A może interesuje Cię wynajem podnośnika koszowego z napędem 4x4? Potrzebujesz ładowarki teleskopowej lub obrotowej? Już teraz skontaktuj się z nami. Nasi doradcy pomogą Ci wybrać najlepszy sprzęt, a także przygotują bardzo korzystną ofertę. Stać Cię na jakość Marut!