Podnośnik koszowy 4x4

Podnośnik koszowy 4x4: nic go nie zatrzyma!

Trudne warunki terenowe, zła pogoda, brak jakiejkolwiek infrastruktury – taki scenariusz do niedawna oznaczał jedno: konieczność wynajęcia podnośnika na samochodzie sześcioosiowym. Na szczęście czasy się zmieniły i dziś przedsiębiorcy mają znacznie szerszy wachlarz możliwości. Podnośnik koszowy 4x4 umożliwia realizację zlecenia w praktycznie dowolnym miejscu, co jest szczególnie pożądane przez firmy instalacyjne, zakłady energetyczne czy dostawców mediów. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, która obejmuje nowoczesne, bardzo wydajne podnośniki z napędem na cztery koła.

Podnośnik koszowy 4x4: recepta na trudne warunki

Firmy energetyczne doskonale wiedzą, co to znaczy praca w – pisząc delikatnie – niezbyt korzystnym terenie. Elementy sieci bardzo często znajdują się w okolicach lasów, na nieużytkach, polach rolnych. To z kolei oznacza, że grunt może być bardzo grząski i praktycznie niedostępny dla typowego samochodu. Wówczas pojawia się problem: jak zrealizować zlecenie jednocześnie nie ryzykując uszkodzenia sprzętu czy tym bardziej wypadku?

Podnośnik koszowy 4x4 całkowicie rozwiązuje ten dylemat. Dzięki zawieszeniu z napędem na cztery koła maszyna bez trudu pokonuje nawet najtrudniejszy teren. Nie boi się głębokich kolein, błota, gliny, ale też kamieni czy wysokich traw. Zastosowanie zwykłego podnośnika w takich warunkach byłoby bardzo ryzykowne. Mogłoby się skończyć uszkodzeniem maszyny dźwignicowej lub brakiem możliwości wydostania jej z np. podmokłego gruntu.

Podnośnik koszowy 4x4 to nie tylko gwarancja bezproblemowej pracy w trudnych warunkach terenowych. To również perfekcyjna stabilność. Dzięki dodatkowym podporom podnośnik gwarantuje brak niebezpiecznych przechyłów. Tym samym pracownik czuje się komfortowo, nie ponosi ryzyka i może w pełni skupić się na swoim zadaniu.

Nie tylko dla energetyków

Choć to właśnie branża energetyczna najchętniej korzysta z podnośników koszowych 4x4, na zakup lub wynajem tego sprzętu mogą się zdecydować także przedsiębiorstwa budowlane, instalacyjne czy wykończeniowe. Realizacja inwestycji na terenie, który nie jest zurbanizowany, zawsze stawia przed wykonawcą poważne wyzwania. Dzięki podnośnikowi z napędem na cztery koła można mieć pewność, że np. załadunek materiałów na wyższą kondygnację przebiegnie bez najmniejszych problemów.

Podnośniki koszowe 4x4 to także idealny wybór dla firm realizujących zlecenia wykończeniowe i montażowe na zewnątrz. Pogoda w Polsce jest bardzo kapryśna, a terminy niestety gonią. Przedsiębiorca nie może sobie pozwolić, aby stracić dzień roboczy tylko dlatego, że w nocy solidnie popadało lub nastąpiły roztopy. Dzięki podnośnikowi z napędem na cztery koła bez problemu można wjechać na grząski, niestabilny grunt i bezpiecznie kontynuować prace np. dociepleniowe, związane z architekturą krajobrazu, realizować montaż sztukaterii, reklam, neonów itd.

W ofercie firmy Marut znajdują się podnośniki koszowe 4x4 w różnych wariantach udźwigu i wysięgu. Są napędzane silnikami diesla, dzięki czemu gwarantują wystarczającą wydajność oraz niskie koszty eksploatacji. Stawiamy na sprzęt z wysokiej półki, aby nasi klienci nie musieli się martwić zwiększonym ryzykiem awarii. Oferujemy zarówno sprzedaż, jak i wynajem podnośników z napędem na cztery koła.

Specjaliści Marut znajdą optymalny sprzęt, który w 100% zaspokoi Twoje potrzeby i pozwoli Ci realizować zlecenia w dosłownie każdych warunkach. Już teraz skontaktuj się z przedstawicielem naszej firmy i zapytaj o indywidualną ofertę dla Ciebie!